libertariat.pl

libertariat.pl

dlaczego czytamy ksiazki science fiction

dlaczego czytamy ksiazki science fiction

Aby osiągnąć ten wymaga kilku rzeczy, z których wszystko co kontrolują. Więc tutaj jest to proces, aby pomóc zidentyfikować PowerPerformance – miejsce, gdzie można grać do swoich mocnych stron, są pasjonatami tego, co robisz i jak największą różnicę:

1.Identify kim jesteś świetny w (nie bądź pokorny, szczerze mówiąc) .2.Identify co aktywuje swoje pasje (co kochasz robić) .3.Identify czego definicja sukcesu jest (co sprawia, że ??czujesz sukces w pracy lub życiu).

Jeżeli trzy przecinają są twoje największe obszary działania – są tam, gdzie jesteś świetny w tym co robisz, aktywują swoje pasje i spełniać swoją definicję sukcesu. Zidentyfikować wszystkie obszary w pracy iw życiu, które spełniają te kryteria. To gdzie masz możliwość życia pełnią życia, pracując z największym wpływie i inspirowanie innych. To może być dostosowanie pracy do swoich pasji gotowania, kierowanie, współpracy z innymi czy wynalazków. To może być wolontariat, aby różnica w oni potrzebujących, rozpoczynania działalności gospodarczej, aby pomóc uczniom dowiedzieć się, jak określić swoje talenty i wybrać odpowiednie miejsca pracy, albo walczyć, aby zapisać drzew i niektórych gatunków. Co dostaje wystrzelił w górę i gra na swoich mocnych stronach? Co sprawia, że ??jesteś podekscytowany, namiętny i wykorzystuje swoje talenty? Jak masz trochę czasu, zobaczysz, że to staje się jaśniejsze i bardziej precyzyjne. I jak inni widzą swoje podejście, używają swoje wytyczne w celu zbudowania bardziej namiętny i lepszą reakcję na nie.

Jak powiedziano mi przez mądrego człowieka wiele lat temu, życie to nie próba generalna; mamy ją tylko raz. Jest zatem do (każdy z nas) do (wybrać) mieszka i pracuje w najbardziej namiętny sposób – żyć nasze prawdziwe życie, kocham każdy dzień i sprawiają, że największą różnicę. Nie trzeba być obywatelem sławna to zrobić.
Artykuł napisany przez: