libertariat.pl

libertariat.pl

dlaczego czytamy ksiazki fantastyczne

dlaczego czytamy ksiazki fantastyczne

Co jeśli Emeril Lagasse były Bus Driver Play swoje pasje, aby utworzyć swoje życie marzenie i zadania

Więc co, jeśli Emeril Lagasse były kierowca autobusu? Nigdy nie wiem, jak on jest utalentowany jako kucharz. Co jeśli Tiger Woods były wychowawca kolonijny? Nigdy nie wiem, jak on jest utalentowany jako sportowiec i golfa. Co jeśli Romero Britto były księgowego? Nigdy nie wiem, jak on jest utalentowany jako artysty. Są one znane jako utalentowany ponieważ zidentyfikowali swoje talenty i pasje i bawić się z nimi zarówno w pracy i życiu. Mają praktykowane i rozwijane i praktykowane w swoje najlepsze jaźni; są napędzane przez naturalną zdolność, o miłości, co DO i pasja to robić cały czas. To jest klucz do wyjątkowej wydajności i potężnego życiu.

dlaczego czytamy ksiazki fantastyczne

Większość z nas czuje, że tylko niewielka grupa wybranych osób – aktorów, artystów, muzyków, wynalazców, itp – posiada zdolność znaną jako utalentowany. Ale nie mylić z narodową gwiazdę „utalentowany”. Choć większość gwiazdy krajowe są również utalentowany, najzdolniejsi ludzie nie są gwiazdy krajowe. To dlatego, że każdy z nas ma możliwość być wielki. Zdobywamy to wyróżnienie, kiedy trochę czasu, aby poznać siebie – co mamy wielki na to, co aktywuje nasze pasje i jaka jest nasza definicja sukcesu w pracy i życiu – wtedy żyć i pracować w taki sposób, że gra naszych talentów i mocnych stron. Zwykli ludzie mogą mieć charakter wyjątkowy w tym co robią, a pasjonatem robi. Wszyscy mają możliwość grania na naszych mocnych stron i jest w naszej mocy samych.

dlaczego czytamy ksiazki fantastyczne

Powodem, dla którego większość ludzi żyje tylko ułamek swojego potencjału i pracy w rolach, które nie pasują do ich talentów, jest to, że nie są one trochę czasu, aby zrozumieć siebie również. Pozwalają one wpływać lub inne określenia, jak żyją, jakie interesy rozwijać i jakie prace robią.
Artykuł napisany przez: czytaj więcej na naszej stronie