libertariat.pl

libertariat.pl

dlaczego czytam ksiazki przygodowe

dlaczego czytam ksiazki przygodowe

Dwanaście Porady na zmniejszenie stresu

„Mój komputer rozbił się w pracy, mój szef był ewidentnie trudne i utknąłem w korku w drodze do odebrać syna ze szkoły”

— Caroline Greenwood, zaskakujące nowe stress-Busters, że wezmę napięcie na dzień, kobieta świecie, 30 maja 2000

Nie wszyscy tam? Mamy ważną wezwanie do wykonania, ale czekamy na jeszcze jeden kawałek informacji, który został obiecany nam dwie godziny temu. Czas! To zawsze wraca do czasu. Nigdy nie ma wystarczająco dużo czasu. Jest tak wiele rzeczy do zrobienia i tak mało czasu, w którym, aby je zrobić. Raporty są wymagalne. Terminy projektowe idą w górę. Głównym klient nie zapłacił swoją ostatnią fakturę i są rachunki do zapłacenia w przyszłym tygodniu. Stres zbliża się do nas wszystkich. Stres ma wpływ nie tylko na sposób prowadzenia działalności, ale nasze zdrowie ciała w tym samym czasie. Chociaż nie możemy stresu przejść całkowicie z dala, istnieje kilka rzeczy, które możemy zrobić, aby zmniejszyć poziom stresu i czynią nas szczęśliwszy i bardziej wydajne, co zmniejsza nasz poziom stresu i czyni. , , i tak dalej, i tak dalej.

dlaczego czytam ksiazki przygodowe

„Ponieważ problemy zdrowotne przejść, choroby serca, raka i otyłości uzyskać wszystkie w centrum uwagi, ale powinniśmy zwrócić równie dużo uwagi do innego poważnego problemu zdrowotnego.. Stres”

— 6 kroków, aby zmniejszyć stres, USA weekend, 26-28 maja 2000

Oto dwanaście rzeczy (i kilka więcej) każdy może to zrobić (tak, nawet ty) w celu zmniejszenia stresu:

Wymień frazę „muszę…” z „mogę…” – Małe firmy scenarzysta Don Doman, autor bez pracy? Get Into Biznesu i Look Przed Leap: Badanie rynku Made Easy, mówi, że kiedy czuje się przytłoczony i ma zbyt wiele rzeczy do zrobienia, że ??zaczyna używać zwrotu „mogę”. „Nawet najbardziej nieszczęśliwy zadań wydaje się łatwiejsze i mniej stresujące, jeśli się je zrobić.
Artykuł napisany przez: