libertariat.pl

libertariat.pl

dlaczego czytamy ksiazki

dlaczego czytamy ksiazki Uwierz, że to już jest zrobione, ponieważ jak wspomniano wcześniej musimy po prostu podłączyć się do wizji.

3) korzystać z doświadczeń życiowych. (Nie nazywaj ich awarie)

Wiele wielkich lekcji uczymy poprzez perypetie. Wyrastają z twoich doświadczeń i wiem, że są o wiele bliżej do osiągnięcia swojego celu. Większość lekcji przygotować nas do naszego następnego sezonu.judo gdańsk

4) Zostań Fearless

Przestań się bać iść po dokładnie, co chcesz. Zmierz się zrobić coś innego, który będzie katapultować się w kierunku swojego przeznaczenia. Żyj pełnią życia i oczekują cudów za każdym rogiem, niezależnie od tego, co dzieje się wokół Ciebie. FEAR = False Dowody Ukazujący Real …

5) Weź odpowiedzialność za swoje życie

Wszystko o Tobie jest wynikiem robisz, czy nie robi czegoś. Dochód. Dług. Relacje. Zdrowie. Poziom sprawności. Postawy i zachowania. Jesteś inżynierem swojego życia.

dlaczego czytamy ksiazki

6) Uwierz w siebie

W celu stworzenia życie swoje marzenia trzeba uwierzyć, że są w stanie podejmować się zdarzyć. Jeśli brak wiary w swoje możliwości, trzeba to poprawić natychmiast. Uwierz w swojej wizji i tak się stało.

7) Puścić przeszłości.

Ucz się od przeszłości i iść dalej. Żyjemy w teraźniejszości, cieszyć się chwilą jesteś w tej chwili, że to wszystko, co istnieje. Żyć w tej chwili i tworzyć swoją przyszłość, jak poruszać się do przodu.

Tworzenie życia chcesz się rozpoczyna. Zaczynam dzień od czytania przez godzinę, a następnie medytacji i afirmacji. To pomaga mi skupić się na dzień i daje mi wielkie poczucie celu i zmusza mnie do skupienia się na moich pragnień.

Szczęśliwy tworzenie.

Artykuł napisany przez: http://iflsa.pl/