libertariat.pl

libertariat.pl

dlaczego czytamy ksiazki przygodowe

dlaczego czytamy ksiazki przygodowe Bardzo ważne jest, aby zrozumieć, że każdy z nas posiada unikalny wzór reakcji mózgu, które dyktują jak reagujemy, co mamy dobry i co przemawia do nas. Każdy z nas jest naprawdę wyjątkowa. Skoro tak, to jest to wymóg dla każdego z nas, aby poświęcić trochę czasu, aby zrozumieć, jak myślimy, co jesteśmy dobrzy w tym, co i uaktywnić nasze pasje – a następnie skierować nasze życie i praca z tymi dziedzinami. Wielu rodziców i bossów kierować swoje dzieci lub pracowników w obszarach, które nie grają na swoich mocnych stronach. Oni kierują je w obszarach, które nie korzystają z czym są naturalnie wspaniałe w albo co aktywuje swoje pasje. Wyniki są zawsze poniżej normy wydajności lub znudzony / nieszczęśliwych ludzi. To jest to, co prowadzi do pracowników, którzy opuszczają swoje miejsca pracy co 18 – 36 miesięcy, są przewlekle nudzić i całkowicie odłączony od tego, co robią. Prowadzi to do następnej generacji mogą być artyści, inżynierowie, architekci , muzycy, czy inni, którzy nie stosują swoje marzenia i pasje i nigdy nie przyczyniają swoje największe dary z powrotem do świata, zniechęca się ich talentów, pasji i marzeń przez innych.

Każdy z nas musi trochę czasu, aby zrozumieć siebie, a potem budować nasze życie i obejść, co aktywuje są energie, pasje i talenty. Samoświadomość jest krytyczna, ponieważ lepiej rozumiemy samych siebie, tym więcej możemy wyrównać naszą pracę i życie naszych talentów i pasji; to gdzie mamy największą wydajność i największe szczęście.

dlaczego czytamy ksiazki przygodowe

Wiele osób uważa, że ??jeśli po prostu ciężko pracować na coś, będziesz wielki na nią. Choć można poprawić za pomocą tego myślenia, jeśli nie są naturalnie utalentowany w danym obszarze, nie będzie wielki na nią. W dzisiejszym konkurencyjnym świecie, nie godzić się na dobre; skupić się na wielki. Mimo wszystko świetna wydajność wymaga praktyki, będzie najbardziej zaangażowani w ćwiczenia i poprawę w obszarach jesteś pasjonatem i te, które są w swoich dziedzinach talentów.
Artykuł napisany przez: