libertariat.pl

libertariat.pl

dlaczego wybieram biblioteke

dlaczego wybieram biblioteke

Jeśli szukasz iść do przodu w pracy, zapisać się na kursy zarządzania lub oprogramowania. Wielu pracodawców pokryje koszty dodatkowego szkolenia, jeśli jest to związane z swojej pracy i mogą być pod wrażeniem, że zdecydujesz się poszerzyć swoje horyzonty. Nauka nie oznacza, że ??musisz tkwić w klasie, edukacja na odległość, nasza strona internetowa seminaria, a nawet przeprowadzanie wywiadów z osobami, które robią to, co chcesz zrobić, są sposoby, aby zwiększyć swoją wiedzę.

Im więcej się uczysz, tym więcej można zyskać świadomość na wielu dostępnych opcji, aby osiągnąć to, co chcesz.

Zarządzanie czasem

Zarządzanie czas ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia celów. Jeśli czujesz, że nie ma wystarczająco dużo czasu, aby zrobić to, co trzeba, ocenić, gdzie spędzasz większość swojego czasu i dostosować odpowiednio. Odłączenie telewizora jest dobrym sposobem, aby znaleźć kilka godzin (lub więcej) dla wielu ludzi w tygodniu, które można skierować w kierunku swoich celów. Należy także rozważyć naukę podczas pracy czy podróży przez słuchanie książek audio, a nie muzyki.

dlaczego wybieram biblioteke

Priorytety i zarządzanie dni w oparciu o to, co jest ważne, a nie to, co jest pilne i będziesz skończyć co rzeczywiste postępy szybciej niż myślisz.

Wydostać się z Comfort Zone

Zbyt często ciążą ku znane w celu uniknięcia nadmiernego stresu i dyskomfortu. Problem z tej tendencji jest to, że możemy skończyć ograniczając nasz osobisty rozwój. Spróbuj biorąc na dodanej odpowiedzialności lub okazji wystąpień publicznych, są świetne sposoby, aby delikatnie zmusić cię do opracowania nowych sposobów. Można nauczyć się nowego zestaw umiejętności lub odkryj ukryty talent, a nawet bawić się w ten proces.

dlaczego wybieram biblioteke

Bilansowy

Prawdą jest, że trzeba zachować swoje „oczy na nagrodę”, aby dokonać postępu, trzeba także spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.Wypalanie i utraty znajomych lub małżeństwa z powodu zaniedbania tylko skonfrontować Ci więcej przeszkód do swoich celów. Lepiej poświęcić 5 godzin w tygodniu przez rok niż 20 godzin na okres jednego miesiąca i zrezygnować. Spójność pomaga budować nawyki, które staną się automatyczne i dobrze integrują się z resztą swojego życia. Małe zmiany sumują się dramatycznie w czasie, więc nie ma potrzeby, aby go spieszyć.

Jenny Spooner został pokazano wielkie przywództwo w jej pracy. Była w stanie utrzymać i wykorzystać umiejętności sukces z perspektywy „nowego życia” Oczywiście brała. Ona jest teraz dostania się do wystąpień publicznych.

Artykuł napisany przez: