libertariat.pl

libertariat.pl

dlaczego czytamy ksiazki niemiecki

dlaczego czytamy ksiazki niemiecki

Chiński agrest i Oprah

Oprah i Harpo Productions, konsekwentnie odnieść inspirujących postępy i rekordowe zyski od ponad dwóch dekad. Podczas Oprah stale wznosi się gwiezdnej wzrostu, reszta branży wydaje się potknie, ubrań, grzebać … lub nawet zniknąć.

Tylko to, co jest takiego w Oprah, że ma ona konsekwentnie czerpania hilacious wzrostu przez cały ten czas i nadal obecne świeże i żywy jak nigdy dotąd?

Oprah Winfrey zmieniła swój wizerunek siebie tak gładko, tak skutecznie, i to z taką precyzją, bardzo niewielu świadomie zauważyłem!

To jest to, co wiem na pewno. Oprah Winfrey nie jest „roczny”, który jest w stanie uśpienia w porach w czasie. Nie, Oprah jest – i zawsze będzie – jest „wieloletnia classic”.

dlaczego czytamy ksiazki niemiecki

Rozwijaj, dziewczyno!

Oprah konsekwentnie manifestuje fenomenalny wzrost profesjonalnie, intelektualnie, duchowo, finansowo i społecznie każdy „Season” z jej roku. Podczas gdy inne wydają treść polegać przede wszystkim na żniwa swoje „spada”. Oprah jest nie tylko doskonale zdaje sobie sprawę z jej otoczenia, ale ona chce (i roślin), więc dobrze, więc skrupulatnie … ona wyrównuje zbiera plony podczas jej „zimy!”

Co znajduje się w środku Naprawdę nigdy się nie zmienia!

Chiński Agrest nie sprzedają się dobrze w ogóle, dopóki nie zostały przemianowane, owoce kiwi. Pozornie noc, ten skromny, oryginalny wyglądające, rozmyte Owoc „na nowo” w egzotycznym, all-of-a-nagłej tak bardzo pożądane, zielony zawiłość.

dlaczego czytamy ksiazki niemiecki

„Królowa osobowości” zmienił się z „The Oprah Winfrey Show”, do „Oprah!” także! czasopismo. Jej reinventions są potężne, ale krótka i prosta. Przez to wszystko, jej rdzeń – i wszystko, co jest w środku – nigdy nie została naruszona. Kluczem do odkrywania na nowo jest naprawdę proste. Keep it krótki; ale mocny! Nawet Einstein utrzymuje ją na adres: E = mc2, ale on na nowo i wstrząsnął światem nauki.

Mają tendencję do ogrodu; Ale nie ciągnąć w górę wszystkie pierwiastki!

Nie ograniczaj się tylko do ponownego sadzenia swoje życie. Dowiedz się, jak określić, które sekcje muszą być zakorzenione w górę; które odcinki muszą być uprawiane, a które muszą być pozostawiony samemu sobie odcinki.

Teraz, kiedy czytasz ten artykuł, Oprah ciężko pracuje kultywowanie jej kolejny „wiersz”.

Czy nie nadszedł czas, masz zajęty, zbyt?

Artykuł napisany przez: